ترمیم شیشه اتومبیل آرند سرویس

خدمات نصب شیشه اتومبیل

نصب و تعویض شیشه اتومبیلدر این بخش سعی داریم تا درباره نصب و تعویض شیشه اتومبیل,هزینه تعویض شیشه,آب بندی و گارانتی شیشه خودرو اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید با اطلاعات مکفی و لازم نسبت به تعویض شیشه خودروتان اقدام نمایید

رنج قیمت شیشه اتومبیبل و تفاوت قیمت های شیشه های داخلی و وارداتی :امروزه کشور های زیادی نسبت به تولید شیشه اتومبیل های مختلف اقدام کرده اند و و حتی شیشه های تولید شده را به سایر کشور ها نیز صادر می کنند.ایران نیز از این قائده مستثنی نبوده و در تولید شیشه اتومبیل های وارداتی دست کمی از رقبای خود در جهان ندارد و شیشه هایی با کیفیت و استاندارد های جهانی و قابل رقابت با رقبای خود تولید می کند و حتی کار صدرات شیشه اتومبیل را نیز انجام می دهد.
علت این که شیشه های وارداتی نسبت به شیشه هایی که در داخل و به دست هم وطنان خودمان تولید می شوند قیمت بیشتری دارند این است که شیشه هایی که وارداتی هستند متقبل هزینه هایی همچون حمل و نقل,هزینه گمرک و باربری و ... می باشند و این هزینه ها بر روی قیمت نهایی در زمان رسیدن به دست مشتری تاثیر می گذارد و باعث تفاوت قیمت شیشه های با نوع داخلی خود می شود.
نتیجه کلی اینکه علت اصلی تفاوت قیمت هزینه هایی اضافی واردات است نه تفاوت در کیفیت و استاندارد شیشه ها.

هزینه نهایی تعویض شیشه چگونه برآورد می شود؟هزینه نهایی تعویض شیشه به عواملی همچون نوع شیشه مصرفی,چسب مصرفی و اجرت خود نصاب بستگی دارد.هر چقد از شیشه و چسب با کیفیت بالا استفاده شود هزینه نصب نیز متعاقبا بالاتر می رود.

نصب شیشه اتومبیل در مرکز خدمات شیشه اتومبیل آرند سرویسنصب شیشه اتومبیل د رمرکز خدماتی شیشه اتومبیل آرند سرویس با استفاده از شیشه هایی مرغوب و دست چین شده و چسب با کیفیت بالا و از معتربرترین برند ها انجام میگیرد و نصب شیشه توسط متخصصین زمینه شیشه اتومبیل انجام می پذیرد و در انتها آب بندی شیشه توسط ما به صورت کتبی گارانتی می شود.

نصب شیشه اتومبیل سیار آرند سرویسهمچنین در مرکز خدمات شیشه اتومبیل آرند سرویس جهت رفاه حال مشتریان عزیز خدمات نصب و تعویض شیشه به صورت سیار و در محل کار یا منزل شما انجام می گیرد و شما عزیزان در حالی که مشغول کار های روزمره خود در منزل یا محل کارتان هستید بدون دغدغه و صرف زمان و ماندن در ترافیک ,شیشه خودروتان را تعویض نمایید.

آرند سرویس 2022
تمامی حقوق این سایت برای آرند سرویس محفوظ میباشد. ©